Anasayfa » Aksesuar » Yeni Sezon Bot Modelleri

Yeni Sezon Bot Modelleri

Bir zamanlar sadece yağmurdan korumak, ayakların üşümesine engel olmak gibi bir işlevi olan botlar, şimdilerde günlük kıyafetlerimizin en güzel tamamlayıcıları konumunda. Birbirinden farklı renklere ve desenlere sahip olan yeni sezon bot modelleri insanlara “keşke kış hiç bitmese” dedirttirecek kadar da güzel. Peki yeni bir bot satın alırken öncelikle nelere dikkat etmemiz gerekiyor?

Bot Modelleri

Bu soruya yanıt vermeden önce birkaç farklı soruyu cevaplamanız gerekiyor. Öncelikle nasıl bir bottan hoşlanırsınız? Uzun bot modelleri mi yoksa kısa olanlar mı? Kemerli bot modelleri mi yoksa desenli olanlar mı? Aykırı renkli olanları sever misiniz yoksa klasik siyah ya da kahverengi botlardan mı hoşlanırsınız? İşte bu sorulara vereceğiniz yanıtlar, sizin aslında nasıl bir bot tercihinde bulunacağınızı da ortaya koyacaktır.

Birazdan göreceğiniz bot modelleri ise her türden çeşiti içinde barındırıyor. Birçok farklı defilede tekrar tekrar sahneye çıkan bu modelleri seçerken, birbirinden farklı desen ve görünümde olmalarına dikkat ettik. Bunun sebebi ise, içlerinden en az birisinin sizin de zevkinize uymasını, sizin tercihleriniz arasında yer almasını sağlamak. Bakalım hangisi sizin aradığınız, istediğiniz model olabilecek? İşte 2015 yılının en güzel ve en yeni bot modelleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir