Anasayfa » Haber » Yılın En Moda Gelin Saçları

Yılın En Moda Gelin Saçları

Daha önce yayınladığımız  Gelinlik Modelleri adlı yazımızda gelinlik hakkında fikir sahibi olmanız için sizlere bir çok gelinlik modeli tanıtmıştık. İsterseniz Gelinlik Modelleri adlı galerimizi tekrar inceleyebilir, gelinlik modellerimize yeniden göz atabilirsiniz. Bugün ki yazımızda ise sizlere yılın en moda gelin saçları konusunda bilgi vereceğiz.

Bilindiği üzere gelinlik, bir kadının hayallerini süsleyen en önemli elbisedir. Her kadın kendini beyazlar içinde hayal eder ve kusursuz bir gelin olmak için aylar öncesinden hazırlanmaya başlar. Zorlu bir sürecin ardından hayallerindeki gelinliğe kavuşan kadının ne yazık ki tek problemi gelinlikle bitmez. Gelinliğe uygun saç modeli de bir kadının aylar öncesinden karar vermesi gereken bir diğer unsurdur. Çünkü gelinlik, saç ve makyaj bir bütün olmalıdır. Her gelinliğe her saç modeli uygun olmayacağı gibi her gelinlikle her makyaj da uyumlu olmayabilir. O nedenle birçok araştırma yapmak ve kendinize en uygun gelinlik ve saç modelini bulmanız gerekir.

yılın en moda gelin saçları

Yılın en moda gelin saçları konusuna gelirsek eğer karşımıza birçok seçenek çıkıyor. Kır düğünü düşünen gelin adayları için daha salaş modeller düşünebilir. Çiçek buketlerinden taçlar da kır düğünü için çok trend ve şık duracaktır. Bu yılın bir diğer gelin saçı modası da, örgüden yapılmış gelin saçları. Örgü detaylarının kullanıldığı ve yine daha dağınık bir topuzun tercih edildiği gelin saçları da oldukça farklı duruyor. Daha klasik modellerden hoşlanan gelin adayları ise balerin topuzu ya da daha sıkı toplanmış saça uygulanan topuzları tercih edebilir. Klasik gelin saçı modeli ise daha çok salon düğününe uygun olacaktır. Tabi bu saç modelleri gelinlikle ve yüz hatlarınızla uygun olmazsa sonuç sizi memnun etmeyebilir. Bu nedenle yardım almanızda ve düğün gününden önce prova yapmanızda büyük yarar göreceksiniz. İşte bizim de  Modahane  ekibi olarak sizin için seçtiğimiz gelin saçı modellerimiz bunlar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir