Anasayfa » Haber » Yüksek Bel Bikini Modası

Yüksek Bel Bikini Modası

Daha önceki yazılarımızda sizlere bu yazın moda bikini ve mayo koleksiyonlarından bahsetmiştik. Birbirinden iddialı ve farklı bikini ve mayoları tekrar gözden geçirmek isteyen takipçilerimiz “Yeni Sezon Bikini Modelleri 2015” adlı galerimizi inceleyebilir. Biz bu yazımızda ise sizlere bu yaza damgasını vuracak Yüksek Bel Bikini Modası hakkında bilgi vereceğiz.

Modayı takip eden kadınlar çok iyi bilir ki son yıllarda moda dünyasında eskiye dönüş hakim. 70’ler 80’ler modası, artık günümüz moda anlayışında değişerek ve dönüşerek tekrar moda dünyasında yer alıyor. Vintage ürünlerin, retro parçaların sıkça kullanılmaya başladığı son yıllarda bu değişim ve dönüşüm artık kendini her alanda gösteremeye devam ediyor. Durum böle olunca da bu değişen ve dönüşen moda anlayışını moda severlerle paylaşmak Modahane ekibi olarak bizlere düşüyor.

yüksek bel bikini modası

Yüksek Bel Bikini Modası bu yaz değişen ve dönüşen moda akımının en önemli parçalarından birini oluşturuyor. 70’ler 80’ler modasına damga vuran yüksel bel bikiniler bu yıl tekrar moda oluyor. Bel kısmı normal bikinilere oranla çok yüksek olan bu bikinilerin en önemli özelliği karın bölgesini tamamen örtmesi. Fazla kiloları olan kadınların kurtarıcısı olacak olan yüksel bel bikiniler, görünüş olarak da çok zarif ve şık duruyor. Çiçek desenlerinden, fırfır detaylarından oluşan bu bikini modellerini balkonet model bikini üstleri tamamlıyor. Bu yaz çok moda olacak Yüksek Bel Bikini Modası galerimizde sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir